Przygotowanie do egzaminów i testów!

Korepetycje Ostrołęka

Instytut Nauca działa dla Ciebie i Twojego dziecka. Profesjonalna pomoc naszych korepetytorów pozwoli Twojemu dziecku rozwiązać problemy z przedmiotami bloku humanistycznego (język polski, historia, wiedza o społeczeństwie, wiedza o kulturze), z przedmiotami ścisłymi i przyrodniczymi (matematyka, fizyka, chemia, biologia, geografia, informatyka) oraz językami obcymi (angielski, niemiecki czy francuski). Instytut Nauca pomaga zarówno uczniom na każdym etapie szkolnym, jak i studentom. 

Lekcje przez nas prowadzone odbywają się w domu ucznia lub poprzez zaawansowany system online. Istnieje także możliwość połączenia obu tych opcji. 

Korepetytorzy dla Państwa wygody prowadzą zajęcia w domu ucznia lub/i online. To nie wszystko. W razie jakichkolwiek wątpliwości, pytań czy problemów - w Instytucie Nauca czeka na Państwa osobisty Doradca, który pomaga Państwa dziecku osiągnąć zamierzone cele. Współpraca korepetytora oraz Doradcy pozwala na ustalenie najefektywniejszego planu prowadzenia zajęć indywidualnych. W Instytucie Nauca mogą też Państwo korzystać z pomocy logopedy czy psychologa. Dzięki dostępowi do tak kompleksowej opieki, mają Państwo pewność, że praca włożona na zajęciach przez Państwa dziecko przyniesie efekty. 

Korepetytorzy Nauca to nauczyciele z pasją do przedmiotu i z pasją do nauczania, którzy nie tylko wytłumaczą i powtórzą materiał, ale też nauczą Państwa dziecko się uczyć. Widząc pierwsze efekty swojej pracy, Państwa dziecko zaś nie tylko będzie umiało, ale będzie CHCIAŁO dalej się rozwijać.

co nas wyróżnia

 • Profesjonalne korepetycje w domu ucznia lub online
 • Staranna analiza postępów w nauce
 • Regularna kontrola jakości zajęć
 • Osobiście wybrani, wysoko wykwalifikowani korepetytorzy
 • Osobisty doradca, który przeprowadza regularne rozmowy z rodzicami
 • Dokumentacja zajęć online, która pozostaje do Państwa wglądu
 • Profile i ocena korepetytorów online
 • Portal Nauca z wieloma funkcjami informacyjnymi i komunikacyjnymi

Nasi nauczyciele

Dlaczego chętnie nauczam

Mam już pewne doświadczenie w udzielaniu korepetycji z przedmiotów ścisłych, zaczęło się to już w liceum. Teraz postanowiłem to kontynuować, polubiłem tę pracę.

 • Edyta R.
 • Matematyka, J. polski, Przyroda, Historia, Biologia, Chemia
 • ranking: eLearning
Dlaczego chętnie nauczam

Lubię dzielić się wiedzą.

Dlaczego chętnie nauczam

Ponieważ to lubię i uważam że dobrze mi to wychodzi. Wydaje mi się, że potrafię w sposób atrakcyjny wytłumaczyć uczniowi główne założenia i podstawy danego działu, tak by rozszerzenie nie sprawiało dużego problemu.

Dlaczego chętnie nauczam

Nauczanie innych języka niemieckiego jest moją pasją.

Dlaczego chętnie nauczam

Ponieważ to lubię! Jestem pasjonatką chemii i moi uczniowie zauważają to od pierwszych lekcji. Uważam, że chemia jest prosta - trzeba ją tylko dobrze wytłumaczyć.

Dlaczego chętnie nauczam

Lubię matematykę i ją rozumiem. Przynosi mi satysfakcję, gdy inni dzięki mnie też zaczynają ją rozumieć. Miałem już możliwość sprawdzenia z powodzeniem się w nauczaniu od szkoły podstawowej po liceum (rozszerzona matura). Chcę to robić dalej!

Dlaczego chętnie nauczam

Chciałabym pomóc moim uczniom zrozumieć matematykę, która jest królową wszystkich nauk.

Dlaczego chętnie nauczam

Dzięki nauce języków obcych jesteśmy bogatsi o nowe doświadczenia, a zdobyta wiedza i umiejętności sprawiają, że stajemy się otwarci na nowe wyzwania. Praca z uczniem i obserwowanie jego postępów to dla mnie największa nagroda i radość.

Dlaczego chętnie nauczam

Uwielbiam dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z drugim człowiekiem. Czuję się spełniona i w pełni usatysfakcjonowana, kiedy moi uczniowie dostrzegają w tym co kiedyś było dla nich obce i obojętne, coś znaczącego i wartościowego.

Dlaczego chętnie nauczam

Mozliwość przkazywania innym wiedzy sprawia, że mamy do spełnienia jakąś rolę.

Dlaczego chętnie nauczam

Bo lubię i sprawia mi to dużą przyjemność.

Dlaczego chętnie nauczam

Odczuwam ogromną satysfakcję gdy widzę, że moja praca przynosi efekty i moi uczniowie osiągają postępy.

Dlaczego chętnie nauczam

Chcę nauczać,ponieważ bardzo lubię pomagać ludziom i z nimi współpracować.

Dlaczego chętnie nauczam

Dużo satysfakcji sprawia mi nauczanie języka francuskiego, który jest bardzo pięknym językiem. Nauczanie jest moją pasją, i cieszy mnie każdy postęp ucznia.

Dlaczego chętnie nauczam

Ponieważ chce zdobyć doświadczenie, lubię dzielić się wiedzą i mam dobre podejście do młodszych, z każdej lekcji wynoszę też coś dla siebie

Dlaczego chętnie nauczam

Dzielenie się wiedzą jest niesamowitym doświadczeniem. Głównym celem są dobre wyniki ucznia, a co ważniejsze zainteresowanie go przedmiotem. Przekazanie mojej pasji jest dla mnie największą satysfakcją.

Dlaczego chętnie nauczam

Sprawia mi to ogromną radość.

Dlaczego chętnie nauczam

Dzielenie się wiedzą to dla mnie przyjemność. Z satysfakcją obserwuję rezultaty mojej pracy, w postaci lepszych wyników osiąganych przez moich uczniów. Potrafię z pozoru skomplikowane zagadnienia, wytłumaczyć w sposób klarowny i zrozumiały.

Zadzwoń teraz!

o mnie...
Złóż zapytanie, a oddzwonimy do Ciebie w celu omówienia indywidualnych rozwiązań.
Aby uzyskać spersonalizowany dostęp do portalu proszę wybrać login i hasło.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na zasadach określonych w regulaminie.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na zasadach określonych w regulaminie.